Warsztaty Eko Bajka

eko bajka1W ramach projektu „Razem Blisko Eko" zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnego pisania. Zajęcia poprowadzi Pani Barbara Sadurska z Instytutu Twórczości. Pierwsza część warsztatów będzie wprowadzeniem do tematyki zanieczyszczenia powietrza i sposobów jego ochrony dając tym samym młodzieży przygotowanie merytoryczne do pracy nad eko-bajką. Wraz z ekspertem i trenerem wspomagającym uczestnicy napiszą eko-edukacyjną bajkę, poruszając tematykę ochrony powietrza i smogu. Uczestnicy w trakcie warsztatów otrzymają poczęstunek. Tekst uczniów zostanie opublikowany w wydanej publikacji i na stronie internetowej. Będzie też promowana przez profil Facebook.

Zajęcia odbędą się w godzinach 9:00 – 13:00 w terminach:

01-06-2015 (poniedziałek)
02-06-2015 (środa)
08-06-2015 (poniedziałek)
10-06-2015 (środa)

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wypełnienia załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 18 maja 2015 r. Osoby zakwalifikowane zostaną poproszone przez Fundusz Partnerstwa do złożenia dokumentów w formie papierowej w biurze Fundacji.

Liczy się kolejność zgłoszeń. W warsztatach może wziąć udział 7-10 osób.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu
– p. Anną Hojwą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 507 414 302.

Wysłanie zgłoszenia wiąże się ze zobowiązaniem do wzięcia udziału w warsztatach.

Zapraszamy do współtworzenia projektu „Razem Blisko Eko"!