2010

Konkurs dotacyjny "Szkoły Dla Ekorozwoju"

Fundusz Partnerstwa w ramach współpracy z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska współorganizuje konkurs dotacyjny dla szkół powiatu brzeskiego, oławskiego, nyskiego, namysłowskiego oraz szkół z województwa opolskiego. Termin składania wniosków upływa 16 kwietnia 2011 r.

"Szkoły dla Ekorazwoju". czytaj dalej...

Szkoły dla Ekorozwoju 2010

Rozstrzygnięcie konkursu Ekoszkoły 2010.

ecoschools17 grudnia odbyło się posiedzenie Komisji Dotacyjnej, na którym rozstrzygnięty został Konkurs "Szkoły dla Ekorozwoju 2010". Spośród nadesłanych 54 wniosków, zostało wybranych 28 projektów, którym przynano dotacje na łączną kwotę 190 tysięcy złotych.

 

 

 

"Szkoły dla ekorozwoju", czytaj dalej...

20 Forum Ekonomiczne w Krynicy

20 Forum Ekonomiczne w KrynicyXX Forum Ekonomiczne
Krynica - Zdrój
8-10 września 2010 r.


Motywem przewodnim XX – tego jubileuszowego Forum Ekonomicznego, które na początku września odbyło się w Krynicy – Zdroju była przyszłość Unii Europejskiej po kryzysie i po przyjęciu Traktatu Lizbońskiego. Do górskiej miejscowości uzdrowiskowo - wypoczynkowej zjechali się ekonomiści, politycy, biznesmeni, a także ludzie mediów i kultury z całej Europy. W 130 panelach dyskusyjnych udział wzięło ponad 2 tys., osób z 60 krajów. To największe tego typu wydarzenie w środkowo – wschodniej części starego kontynentu.

Czytaj więcej: 20 Forum Ekonomiczne w Krynicy

CSR Marketplace - FKB na targach w Brukseli

fundusz kropli beskidu28 października br. w Brukseli odbyły się międzynarodowe targi dobrych praktyk społecznej odpowiedzialności biznesu „CSR Marketplace”. Wzięło w nich udział ponad 400 przestawicieli firm, instytucji, organizacji, uczelni i mediów. Na targach  zaprezentował się również Fundusz Kropli Beskidu...

FKB CSR Marketplace, czytaj dalej...

Konkurs dotacyjny Szkoły dla Ekorozwoju 2010 już otwarty.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu Szkoły dla Ekorozwoju, który wspiera działania na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej realizowane przez szkoły, przedszkola i inne organizacje pozarządowe. W tym roku konkurs obejmuje teren powiatu oławskiego, nyskiego, namysłowskiego oraz miast Wrocław i Opole.
Po więcej informacji przejdź do strony Ekoszkół…