Oferta wspólpracy

Fundacja Fundusz Partnerstwa od początku istnienia wspiera finansowo i merytorycznie lokalnie działające organizacje pozarządowe, które działają na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Dbamy o ochronę środowiska i dziedzictwa kulturowo-przyrodniczego, angażujemy do działania lokalne społeczności, władze samorządowe i organizacje pozarządowe. Promujemy dobre praktyki, tworzymy i podtrzymujemy relacje, wpływamy na kształt środowiska, w którym żyjemy.

Twoja firma może zostać strategicznym partnerem Fundacji Fundusz Partnerstwa i mecenasem ciekawego, proekologicznego i prospołecznego programu, który w pozytywny sposób wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa jako firmy nowoczesnej i odpowiedzialnej społecznie.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Fundusz Partnerstwa może opracować koncepcję i zorganiozwać program grantowy, który będzie wpisywał się w politykę firmy i promował jej markę.

  • Oferujemy przeprowadzenie konkursu małych grantów, na zorganizowanie proekologicznych i prospołecznych programów, które mogą angażować pracowników firmy, lokalną społeczność, szkoły i instytucje samorządowe.
  • Budujemy relacje partnerskie z lokalnymi władzami, organizacjami społecznymi, służbami ochrony środowiska i mediami.
  • Pozyskujemy dodatkowe środki finansowe ze źródeł publicznych i pomocowych (między innymi środki Unii Europejskiej) na wsparcie inicjatyw i projektów.
  • Promujemy efekty programu i propagujemy proekologiczne osiągnięcia firmy, aby pokazać praktyczny wymiar jej społecznej odpowiedzialności.

 

 

Zapraszamy do współpracy firmy, które stawiają na nowoczesne metody zarządzania i stosują w praktyce założenia społecznej odpowiedzialności biznesu.

  • Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie. Doświadczenie zdobywaliśmy we współracy z wieloma firmami (Toyota, Cadbury). Od 2005 roku z sukcesem prowadzimy na rzecz Coca-Cola Poland Services i Coca-Cola HBC Polska wielokrotnie nagradzany program proekologiczny i prospołeczny w Polsce – Fundusz Kropli Beskidu
  • Odpowiadamy na potrzeby firmy, tworząc program, który wpisuje się w jej model biznesowy.
  • Zapewniamy wysoką efektywność programu przy niskim nakładzie środków.
  • Budujemy sieć kontaktów z lokalnymi społecznościami, organizacjami i władzami oraz budujemy długotrwałe więzi.
  • Odpowiadamy za kompleksowe prowadzenie programu,
  • Zapewniamy profesjonalną komunikację prowadzonych działań z mediami oraz wyznaczonymi grupami docelowymi.

 

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza poniżej. Czekamy na Państwa pytania.

 


...