2009

Agropromocja 2009

Jak co roku do Nawojowej koło Nowego Sącza zjechali się wystawcy z kraju i zagranicy na 19 już Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGROPROMOCJA 2009.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Małopolski oraz Marszałek Województwa Małopolskiego.

Czytaj więcej: Agropromocja 2009

Fundusz Kropli Beskidu edycja 2009 - wyniki

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu dotacyjnego Funduszu Kropli Beskidu edycja 2009

Czytaj więcej: Fundusz Kropli Beskidu edycja 2009 - wyniki

Fundusz Kropli Beskidu - szkolenie dla zainteresowanych programem

Zaproszenie

W imieniu Funduszu Partnerstwa zapraszam Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Ochrona dziedzictwa wodnego Beskidu Sądeckiego – przykłady i możliwości działań”, które odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2009 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Muszynie (ul. Piłsudskiego 78,
33-370 Muszyna) w godzinach od 10.00-15.00.

Czytaj więcej: Fundusz Kropli Beskidu - szkolenie dla zainteresowanych programem

Fundusz Kropli Beskidu edycja 2009

Fundusz Kropli Beskidu rozpoczął już piąty rok działalności ogłaszając kolejną edycję programu na projekty, które przyczynią się do ochrony i poprawy stanu dziedzictwa wodnego Beskidu Sądeckiego.
Program, tak jak w latach poprzednich, jest skierowany do organizacji pozarządowych i innych instytucji takich jak: szkoły, przedszkola, domy kultury, kluby młodzieżowe i sportowe, etc, znajdujących się na terenie czterech gmin w Beskidzie Sądeckim: Krynicy Zdroju, Muszyny, Piwnicznej i Rytra. Możliwe jest również zgłaszanie i realizacja projektów partnerskich razem z innymi gminami z rejonu zlewni rzeki Poprad.
Termin składania wniosków został przedłużony i upływa 11 maja 2009 roku (decyduje data wpływu do biura Funduszu Partnerstwa przynajmniej elektronicznej wersji).

Czytaj więcej: Fundusz Kropli Beskidu edycja 2009