Edukacja ekologiczna - warsztaty dla nauczycieli

warsztatyWarsztaty praktyczne dla nauczycieli z przedszkoli i nauczania wczesnoszkolnego uczestniczących w projekcie „Razem Blisko Eko", które odbędą się 16 czerwca 2015 r w godzinach 9:00-17:00.

Warsztaty poprowadzą profesjonaliści – praktycy w zakresie edukacji, edukacji ekologicznej i neurodydaktyki.

Tematami jednodniowego bezpłatnego szkolenia, trwającego 8 h, będą m.in. :

- atrakcyjne, skuteczne metody edukacji ekologicznej
- ekologia w życiu codziennym na przykładzie m.in. problemu zanieczyszczenia i ochrony powietrza, ochrony przyrody w mieście, gospodarowania odpadami, etc.
- zagadnienia z tematu neurodydaktyki w nauczaniu i motywowaniu do zmiany postaw środowiskowych.

Szkolenie odbędzie się w Krakowie przy siedzibie Funduszu Partnerstwa (Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida) i zostanie poprowadzone przez specjalistów i praktyków w zakresie edukacji ekologicznej oraz wykorzystywania różnych technik edukacji, w tym neurodydaktyki w skutecznym nauczaniu.
Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie uczestnictwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wypełnienia załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 22 maja 2015 r. Osoby zakwalifikowane na warsztaty zostaną poproszone przez Fundusz Partnerstwa o złożenie dokumentów w wersji papierowej w biurze Fundacji.
Liczy się kolejność zgłoszeń. W szkoleniu może wziąć udział 10-15 osób.
Gdyby mieli Państwo pytania, zapraszam do kontaktu z koordynatorem projektu – p. Anną Hojwą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 507 414 302.

Zapraszamy do współtworzenia projektu „Razem Blisko Eko"!

Dofinansowanie:
Projekt „Razem Blisko Eko" został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach konkursu na zadania nieinwestycyjne z zakresu edukacji ekologicznej w województwie małopolskim w 2015 roku.